تالگو نور

 آغاز اهداف و تاسیس این برند تالگو از سال 1946 برمبنای تولید محصولات آرایشی و درمانی با استفاده از جلبک ( مغذی ترین ماده اولیه در دریاها برای پوست ) بوده و ثبت آن در سال 1968 به انجام رسید. کارخانه تولید محصولات تالگو THALGO در راکبرن فرانسه قرار گرفته و متشکل از گروهی متخصصان و پزشکان معتبر، در حال فعالیت و تحقیقات درباره انواع محصولات آرایشی و دارویی است.

محصولات تالگو فرانسه : دریا منبعی از زیبایی هاست و این گروه تلاش دارند تا با محصولاتی دریایی برای پوست که ماده اولیه آنها فقط از انواع جلبک ها و گیاهان دریایی که منشا گیاهی و طبیعی دارند، موجب تاثیر گذاری بالا و طولانی مدت تولیداتش در همه افراد شود. تجربه و افتخارات برند تالگو در طی این نیم قرن برگرفته از دریا و خواص منحصر بفرد آن است که باعث شده تا این گروه در مقام اول ارائه دهنده های درمان های بین المللی spa در جهان قرار بگیرد. در حال حاضر برند تالگونور نامی شناخته شده در بازار جهانی است و مختص به محصولات زیبایی دریایی برای پوست است.
 
این کمپانی محصولات و مکمل های تغذیه ای بر پایه ترکیبات دریایی را در بیش از 90 کشور جهان عرضه می کند.
 
تالگو برند محبوب محصولات زیبایی و مراقبت از پوست است و یک عبارت مشتق شده از سه کلمه تالسوتراپی( آب درمانی) الگ (جلبک درمانی)و اوشن( اقیانوس) استعاره زندگی بخش دریا که راز زیبایی است و باعث پرشدن ذخیره مواد معدنی و بازسازی و احیای مجدد لطافت و شفافیت پوست می شود و با خاصیت آرامبخشی و تامین رطوبت و با حفظ قدرت و مقاومت مجدد باعث لیفتینگ جوانسازی و رفع چین و چروکهای سطحی و عمقی پوست می شود.
 
استفاده از تالگو به حفظ زیبایی و جوانی پوست شما کمک بسزایی می کند. این محصولات توسط کمپانی معتبر تالگو در کشور فرانسه تولید می شوند و به کشور ما صادر و در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.