حقایقی درباره ی تزریق چربی در صورت

راه ها و روش هاي زيادي براي جواني وحود دارد که بهترين آن ها تزريق چربي ميباشد. راه هايي مثل کشيدن پوست و … وجود دارد ولي استفاده از اين راه ها علاوه بر يک سري عوارض، دوران نقاهت سختي نيز دارند. تزريق چربي ، راهي ساده و سريع براي رسيدن به زيبايي و جواني است با استفاده از اين روش نه تنها چين چروک صورت از بين ميرود بلکه يک جواني کاملا طبيعي نصيب شما ميشود.
اثرات افزايش سن بر چهره افراد
افت لايه هاي چربي مختلف صورت ، مثل پوست و عضلات صورت
از دست دادن حجم لايه هاي مختلف صورت
مثال ساده اين اتفاق هم تبديل شدن سطح کاملاً صاف انگور به کشمش با سطحي پر از چروک تنها به علت از دست دادن حجم آب است . بنابراين ليفتينگ ، تنها حکم صاف کردن چهره را دارد درست مثل پارچه اي که طول و عرض آن کشيده شود ؛ بنابراين تنها با تکيه بر اين روش ، اغلب شاهد جواني و شادابي که انتظارش را داريم نيستيم .

راه حل چيست ؟
دانش نوين زيبايي شناسي روش حجم دادن به بافت هاي فرسوده چهره به صورت سه بعدي ( 3D ) را يکي از مدرن ترين و هنرمندانه ترين شيوه هاي جراحي پلاستيک صورت مي داند . تا جايي که اين روش يکي از ارکان مطرح در بحث زيباسازي صورت شده است . حجم دادن با استفاده از تکنيک هاي متعددي مثل استفاده از پروتز ، ژل يا فيلر انجام مي شود ؛ اما بين همه اينها بهترين و طبيعي ترين شيوه ي زيباسازي سه بعدي ( 3D ) حجم دادن به چهره از طريق تزريق چربي است . چون در اين روش چربي از بافت فرد گرفته مي شود در نتيجه امکان دفع يا عفونت هاي احتمالي هم وجود ندارد . از طرف ديگر در افرادي با سنِ بالا ، تزريق چربي اين امکان را مي دهد که بافتِ از دست رفته به شيوه اي کاملاً طبيعي اصلاح شود .


کاربردهاي مختلف تزريق چربي
اصلاح خالي شدگي و گودي قسمت بالاي چشم
اصلاح خالي شدگي و گود رفتن زير چشم
پُر کردن گونه ها ، صورت و اصلاح خط خنده
پُر کردن اطراف چانه ، پُر کردن خط فک پاييني
کمک به اصلاح گودي هاي بالاي بيني
خط اخم و خطوط پيشاني
انگشتان دست و سطح پشتي دست
کمک به اصلاح هرگونه ناهنجاري هاي حجمي در صورت يا اندام ها ناشي از ضربه ، تصادف يا مسائل مادرزادي
 منبع: دکتر سلام

سلامت و زیبایی