خرید مایع ضد عفونی کننده دست و سطوح برند شون

 با شروع کرونا و پخش وحشت از دست دادن جان خود و عزیزان، مواد مورد نیاز این دوران اعم از ژل و محلول ضد عفونی کننده نایاب شد. شون با احساس نیاز مردم، وارد عمل شد و بخش بزرگی از خط تولید خود را به رفع این معضل اختصاص داد. با تولید ضد عفونی کننده شون و پخش آن به طور عمده توانستیم، بخشی از نیاز جامعه را برطرف کنیم. این بار با تولید محلول ضد عفونی کننده شون با قیمت مناسب که قابلیت ضد عفونی کردن دست و سطوح دیگر را دارد، در سایزهای ۲ و ۴ لیتری به بازار عرضه کردیم.

مایع ضد عفونی کننده دست و سطوح شون

محلول ضد عفونی کننده دست شون حاوی الکل ۷۰ درصد است و برای پیشگیری از خشکی دست در ساختار آن از عصاره آلوئه ورا و بابونه استفاده شده است. این محلول ظرف ۳۰ ثانیه، ۹۹ درصد ویروس ها، باکتری ها را از جمله ویروس کرونا غیر فعال کرده و از بین می‌برد.
 
پس از استفاده از این محلول نیازی به شتسشوی دست نیست. این محلول با استفاده از خواص آبرسانی آلوئه ورا و نیز ضد حساسیت و قرمزی بابونه، آسیب ناشی از الکل را به حداقل خواهد رساند. با این وجود استفاده از کرم مرطوب کننده و یا کرم آبرسان شون با عصاره آلوئه ورا پس از استفاده از این محلول، جهت رساندن بیشتر مواد مغذی و حفظ لطافت دست توصیه می‌شود.
بنابراین در هنگام خرید ژل یا محلول ضد عفونی کننده برند شون، زیادتر بودن درصد الکل نشان بهتر بودن آن نیست. بلکه حضور آبرسان‌ها، ترمیم کننده‌ها و ضد حساسیت‌ها را باید در اولویت قرار دهید
 
تمامی محصولات شون: