امواج ماورای صوت در خدمت حذف چربی های اضافی

روش اولتراسونيک براي از بين بردن دائمي چربي هاي موضعي و در نقاط مختلف بدن به کار مي رود. به کمک امواج ماوراي صوت مي توان در خانم ها و آقايان چربي هاي اضافي پهلو، شکم، پشت، ران، غبغب، سينه آقايان و ... را خارج کرد.
بزرگي سينه در آقايان با اين روش به طور دائمي قابل درمان است. اين روش موثرترين راه درمان سلوليت است. انجام اين روش به صورت سرپايي و بدون نياز به بستري است. تجمع بافت چربي زير پوست بدن ما در حقيقت به عنوان رژيم هاي لاغري ، رژيم هاي چاقي - ذخيره انرژي عمل مي کند. اين بافت چربي علاوه بر تامين انرژي مورد نياز در زمان لازم، درجه حرارت بدن را هم در وضعيت متعادل نگاه مي دارد.
اين بافت هميشه در حال جذب شدن و ذخيره دوباره است تا روند سوخت و ساز بدن را در حد طبيعي نگه دارد. محل تجمع چربي در آقايان و خانم ها از نظر ژنتيک متفاوت است. در اشخاصي که اضافه وزن پيدا مي کنند، چربي هاي اضافي مي تواند در تمام نقاط بدن و حتي داخل حفره شکم هم جمع شود و اين چربي هاي اضافي در نهايت باعث به وجود آمدن بيماري هاي قلبي-عروقي، ديابت و ... مي شود. لاغري موضعي
ليپوساکشن روشي است که با استفاده از آن بافت چربي که به طور موضعي در يک مکان جمع شده، خارج مي شود. در اين شرايط لزومي ندارد افراد حتما چاق باشند، بلکه گاهي با يک وزن ايده آل هم امکان تجمع بافت چربي در يک نقطه از بدن وجود دارد. چربي که با رژيم و ورزش هم رفع نشده و منجر به افزايش سايز لباس مي شود، در همين گروه قرار مي گيرد.
منبع: اکاايران